Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wybierz swojego SUVa: określ swoje potrzeby 

SUVy to dość nowe pojazdy i dlatego rynek wtórny oferuje najczęściej modele w dobrym stanie. Z drugiej strony ta młodość ma bezpośredni wpływ na ceny: znalezienie niedrogiego SUVa nie jest oczywiste. 

Dlatego konieczne jest określenie wykorzystania Twojego przyszłego crossovera:

●    Rozmiar pojazdu: nie jest zaskoczeniem, SUVy są duże. Mają zwykle od 4 do 5 metrów. Weź ten element pod uwagę przy parkowaniu 

●    Liczba miejsc: od 4 do 7 miejsc, SUVy są w pełni regulowane modułowo. Również tutaj cena różni się w zależności od liczby miejsc siedzących. Sprawdź także rozmiar bagażnika.

●    Wyposażenie? Bycie w miarę nowym samochodem zobowiązuje, SUVy mogą być wyposażone w kilka praktycznych opcji, takich jak GPS, radar lub kamera cofania, asystent parkowania... Po krótkim poszukiwaniu możesz sprawić sobie używany model z pełnym wyposażeniem. 

●    2 czy 4 koła napędowe? Dwa koła napędowe będą wystarczające do codziennego użytku. Na okazjonalne wyjazdy w weekend do lasu lub w góry, weź SUVa z opcją Advanced Grip Control, która zapewnia lepszą przyczepność w trudnych warunkach, na przykład używanego SUVa PEUGEOT 3008. Wybierz model z napędem na 4 koła dla większego bezpieczeństwa i lepszego trzymania się drogi, jeśli mieszkasz na terenie górzystym.

Różne kategorie używanych SUVów

Miejskie SUVy, takie jak Renault Captur, Citroën C3 Aircross czy też Opel Mokka, są idealne do jazdy po mieście. Nie martw się, te pojazdy są również przeznaczone do długich podróży i są idealne na wyjazd na wakacje. 

Duże rodziny mogą wybrać SUV Peugeot 5008, Volkswagen Tiguan lub Kia Sportage, wszystkie dostępne w wersji z 7 miejscami. 

Jeśli chodzi o niedzielnych podróżników, wybierz raczej SUV Mitsubishi Pajero lub Toyota Land Cruiser: SUV-y 4x4 z duszą, przystosowane do jazdy w każdym terenie. 

Dlaczego zakup używanego SUVa u profesjonalisty?

Zakup używanego SUVa od jednego z 1500 dealerów Spoticar jest gwarancją nabycia pojazdu w 100% sprawdzonego i gwarantowanego, dzięki czemu możesz dokonać zakupu z całkowitym spokojem.

Nasi dealerzy i agenci PEUGEOT, CITROËN, OPEL i DS AUTOMOBILES będą mogli również zaoferować Wam finansowanie dostosowane do Waszych potrzeb (dzierżawa długoterminowa, dzierżawa z opcją zakupu, klasyczny kredyt ...) i złożyć ofertę odkupienia Waszego obecnego pojazdu.

W SPOTICAR gwarantujemy Wam: zadowalający zakup lub wymianę, gwarancję do 24 miesięcy, rygorystyczną kontrolę pojazdu i pomoc 24 h/24 i 7 dni w tygodniu.
 

Sprawdź również...

Szukaj według marki
Szukaj według kategorii
Zgoda na pliki cookie