Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wycena samochodu używanego

Chcesz sprzedać swój samochód osobowy lub dostawczy? Potrzebujesz wyceny wymiany części? Dzięki SPOTiCAR możesz otrzymać bezpłatną wycenę za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po prostu podaj rejestrację swojego samochodu lub furgonetki i kilka danych kontaktowych, a natychmiast pokażemy Ci wycenę online. Zostanie ona również wysłana do Ciebie e-mailem. Jeśli jesteś zadowolony z ceny, możesz umówić się na dogodne spotkanie z jednym z naszych sprzedawców, który przedstawi Ci solidną ofertę wymiany części, a Twój sprzedawca SPOTiCAR zajmie się wszystkimi formalnościami.

Sprzedaj swój samochód z SPOTICAR

Twój pojazd
 • marka / model :
 • wersja :
 • Data obiegu :
 • Przebieg :
Wartość wymiany
 • psa.vo.quote

 • Nasza wycena wygasa za dni (ważne do ).
 • GWARANCJA Do 24 miesięcy bez limitu kilometrów

 • JAZDY TESTOWE Możliwość wypróbowania przed zakupem

 • PEWNOŚĆ Samochód poddawany kontroli

 • FINANSOWANIE Oferta finansowania, przedłużona gwarancja i umowa serwisowa

 • WSPARCIE Indywidualne doradztwo i wsparcie

JAK TO DZIAŁA?

1 Wskazujesz numer rejestracyjny swojego samochodu lub, jeśli go nie znasz, podajesz jego cechy: markę, model, datę rejestracji itp.

2 Określasz jego przebieg

3 Dostarczymy Ci szacunkową wycenę, opartą na wartości rynkowej samochodów odpowiadających Twojemu, i wyślemy ją do Ciebie pocztą elektroniczną

4 Wybrany przez Ciebie punkt sprzedaży skontaktuje się z Tobą, aby umówić się na spotkanie w celu przeprowadzenia fizycznej wyceny Twojego pojazdu

5Twoja placówka przygotowuje wiążącą ofertę handlową, a jeśli jesteś zainteresowany, Twoja placówka kupuje Twój pojazd

Transakcja jest bezpieczna i szybka, a zapłatę otrzymujesz w mniej niż 8 dni

WYMIANA MOJEGO POJAZDU

Szybki i bezpieczny serwis zapewniający bezproblemową transakcję:

Ile wart jest mój samochód?

 • W ciągu zaledwie kilku minut wypełnij wszystkie dane dotyczące Twojego pojazdu, niezależnie od jego marki.
 • Uzyskaj szacunkową cenę wymiany na podstawie szczegółów dotyczących Twojego pojazdu oraz ostatnich obserwacji i wahań rynkowych.
 • Jeśli jesteś zadowolony z wyceny, umów się na spotkanie ze sprzedawcą SPOTICAR.
 • Specjaliści SPOTICAR dokonają dla Ciebie dokładniejszej wyceny samochodu. Jeśli przedstawiona wycena samochodu jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami, Twój sprzedawca będzie mógł przystąpić do wymiany samochodu i odebrać swój pojazd.
 • SPOTICAR gwarantuje rzetelną i szybką płatność.

Image 1

KRYTERIA SZACOWANIA WARTOŚCI MOJEGO SAMOCHODU

Oszacowanie wiarygodnej i obiektywnej ceny handlowej jest niezbędnym krokiem w procesie sprzedaży. Bez precyzyjnej i profesjonalnej siatki kryteriów często pojawiają się duże rozbieżności, które mogą uniemożliwić sprzedaż pojazdu, czy to z powodu wysokich kosztów, czy też straty pieniędzy z powodu nie uzyskania najlepszej wyceny samochodu. Biorąc pod uwagę mnogość informacji, z którymi się spotykasz, komu możesz zaufać, aby dokonać rygorystycznej wyceny, zgodnej z cenami rynkowymi?

Dzięki SPOTICAR, korzystasz z precyzyjnego oszacowania wartości handlowej Twojego samochodu dzięki ścisłemu protokołowi opartemu na aktualnych realiach rynku samochodów używanych. Żadnych mglistych algorytmów, ale konkretne elementy, takie jak stan podaży i popytu na rynku, ilość i płynność transakcji dotyczących samochodu i modelu, który oferujesz na wymianę, wiek, przebieg i ogólny stan pojazdu. Wszystkie te kryteria są kwantyfikowane, analizowane i podsumowywane, aby uzyskać obiektywne oszacowanie wartości handlowej Twojego samochodu.

Firma SPOTICAR oferuje Ci profesjonalną i bezpłatną usługę wyceny samochodu, dzięki której oszacujesz cenę handlową swojego używanego pojazdu, bez żadnych przykrych niespodzianek. Wypełnij kwestionariusz dostępny na stronie, aby uzyskać szacunkową wartość rynkową swojego samochodu. Bez zobowiązań, usługa ta pozwala Ci przygotować wycenę i zdecydować, czy chcesz, aby Twój używany samochód został odebrany przez naszą sieć SPOTICAR.

Image 2

ODKUP MOJEGO SAMOCHODU PRZEZ SIEĆ SPOTICAR

Sieć SPOTICAR jest gotowa wysłuchać Ciebie i oferuje wymianę Twojego używanego samochodu dowolnej marki, bez względu na jego stan ogólny i przebieg. Odwiedź swojego sprzedawcę SPOTICAR, aby wspólnie dokonać transakcji. Odkryj listę używanych pojazdów dostępnych do zakupu.

Image 3

UMÓWIENIE SIĘ NA WYCENĘ SAMOCHODU U TWOJEGO SPRZEDAWCY SPOTICAR

Aby przygotować się do spotkania w sprawie wyceny samochodu z ekspertem, który będzie odpowiedzialny za Twój projekt, wypełnij swoje dane i wybierz punkt sprzedaży SPOTICAR, który najbardziej Ci odpowiada. Następnie skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio, aby umówić się na spotkanie w celu sfinalizowania wyceny samochodu i pomocy w dalszych procedurach

Image 4

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

JAK MOGĘ ODDAĆ SWÓJ SAMOCHÓD W ROZLICZENIU?

SPOTICAR oferuje usługę wyceny online, w której możesz bezpłatnie i bez zobowiązań oszacować cenę swojego pojazdu. Jeśli jesteś zadowolony z wyceny, możesz umówić się na spotkanie w salonie SPOTICAR, aby omówić wycenę i uzyskać ostateczną ofertę handlową.

JAKIE SĄ KRYTERIA SZACOWANIA WARTOŚCI HANDLOWEJ MOJEGO SAMOCHODU?

Oszacowanie wartości rynkowej Twojego samochodu opiera się na:

 • Ogólne dane dotyczące Twojego pojazdu: marka, model, silnik, wykończenie, stan, przebieg i wiek.
 • Obserwacje rynku w czasie rzeczywistym: ostatnie transakcje przeprowadzone przez profesjonalistów na porównywalnych modelach.
 • Uwzględniając koszt regeneracji, który jest różny w zależności od ogólnego stanu samochodu.

JAKIE SĄ KROKI ZWIĄZANE Z WYMIANĄ MOJEGO SAMOCHODU W SPOTICAR?

Po pierwsze, wypełnij informacje o swoim pojeździe online, a otrzymasz e-mailem bezpłatną wycenę samochodu. Jeśli ta wycena spełni Twoje oczekiwania, umów się na spotkanie w salonie SPOTICAR, aby skorzystać z wiedzy naszych pracowników. Po dokładnym zbadaniu Twojego samochodu w Twojej obecności, będą oni mogli przedstawić Ci konkretną ofertę jego zakupu. Za Twoją zgodą, zobowiązujemy się do wymiany samochodu i zapewnienia terminowej płatności.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG SPOTICAR, ABY WYMIENIĆ SWÓJ SAMOCHÓD?

 • Szybka usługa: Uzyskaj wycenę wartości handlowej swojego samochodu online, w zaledwie kilka kliknięć, bezpłatnie i bez zobowiązań.
 • Serwis ekspercki: Nasi specjaliści od samochodów są do Państwa dyspozycji, aby zaoferować rzetelną wycenę, opartą na obiektywnych kryteriach i wzmocnioną obserwacją rynku w czasie rzeczywistym.
 • Bezpieczna usługa: Gwarantujemy szybką i bezpieczną płatność za pojazd za pośrednictwem wybranego przez Ciebie sprzedawcy SPOTICAR.

DO CZEGO ZOBOWIĄZUJE MNIE WYCENA SAMOCHODU?

Mogą Państwo bez zobowiązań zlecić oszacowanie ceny swojego używanego pojazdu. Po wypełnieniu niezbędnych informacji, otrzymasz wycenę w ciągu 1 dnia roboczego. Następnie możesz podjąć świadomą decyzję o kontynuowaniu procesu wymiany, umawiając się na spotkanie w swoim salonie SPOTICAR.

Image 5

ILE KOSZTUJE WYCENA MOJEGO SAMOCHODU?

Usługa SPOTICAR z odkupem jest całkowicie darmowa.

MOJEGO SAMOCHODU NIE MA NA LIŚCIE DO WYCENY

Chociaż większość marek i modeli jest wymieniona na naszej stronie, może brakować niektórych pojazdów, które są zbyt stare lub mało popularne. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi zespołami, abyśmy mogli dokonać spersonalizowanego oszacowania ceny odkupu Twojego pojazdu.

NIE OTRZYMAŁEM MOJEGO KOSZTORYSU

Jeśli po 24 godzinach nadal nie otrzymałeś wyceny, zacznij od sprawdzenia swojego folderu "Junk/Spam", gdzie czasami lądują wiadomości SPOTICAR. Jeśli nie ma tam wyceny, skontaktuj się bezpośrednio z naszymi zespołami, pozostawiając swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli wysłać Ci e-mail z wyceną.

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA WYCENĘ SAMOCHODU Z EKSPERTEM SPOTICAR?

Po zakończeniu zapytania o wycenę online, będziesz miał możliwość wyboru sprzedawcy SPOTICAR, który Ci odpowiada. Skontaktuje się on z Tobą bezpośrednio lub będziesz mógł zadzwonić, aby umówić się na spotkanie.

JAKIE DOKUMENTY SĄ POTRZEBNE DO WYCENY SAMOCHODU?

Podczas wyceny pojazdu u dealera prosimy o zabranie ze sobą następujących dokumentów:

 • Dokument rejestracyjny pojazdu
 • Książeczka serwisowa oraz faktury za przeglądy i naprawy dotyczące wszystkich prac wykonywanych w Twoim pojeździe.
 • Twoje kluczyki do samochodu i kod zabezpieczający do uzyskania nowych.
 • W razie potrzeby klucz do nakrętek antykradzieżowych na kołach

JAKIE SĄ OPCJE METOD PŁATNOŚCI?

Gdy zdecydujesz się na odkup swojego pojazdu, płatność dokonywana jest gotówką lub przelewem bankowym, w zależności od wybranego punktu sprzedaży SPOTICAR.

Image 6
 

 

Zgoda na pliki cookie