Przejdź do treści Przejdź do stopki

Używany pojazd dostawczych: zalety, gwarancje i punkty do sprawdzenia

Samochód dostawczy jest niezbędnym narzędziem pracy każdej osoby prowadzącej firmę. Ciężarówki chłodnie, z koszami, ze skrzynią ładunkową, furgonetki, zastosowania i przeznaczenie są liczne. Wybierając używany samochód dostawczy , na pewno zaoszczędzisz spore pieniądze. Przed zakupem konieczne jest sprawdzenie kilku kluczowych punktów. SPOTICAR jest tutaj, aby służyć radą i zaoferować idealny, używany samochód dostawczy.

Różne rodzaje używanych samochodów dostawczych

Lekkie samochody dostawcze można podzielić na kilka różnych, dużych kategorii:

samochody służbowe, przerobione z samochodów prywatnych, ale tylko z 2 miejscami siedzącymi;


kompaktowe furgonetki, takie jak Opel Combo, Ford Transit Connect lub Peugeot Partner, które oferują pojemność ładunkową do około 4 m3;


większe furgonetki, od 4 do 18 m3 około, takie jak Citroën Jumpy, Renault Master lub Volkswagen Crafter, które są zazwyczaj oferowane z kilkoma rozstawami osi, kilkoma wysokościami i wieloma konfiguracjami (kabina pogłębiona, podwójna kabina, furgon przeszklony lub blaszany, podwozie kabina...) w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich branż.


Zalety samochodów dostawczych

Lekkie samochody dostawcze są bardzo opłacalne i oferują szereg korzyści podatkowych. Tak więc, jeśli masz firmę podlegającą podatkowi VAT, możliwe jest odzyskanie podatku VAT od ceny zakupu, paliwa (hybrydowy, diesel, elektryczny, z wyjątkiem benzyny) i kosztów utrzymania.

Następnie aranżacja wnętrza może być w pełni spersonalizowana, w zależności od Twojej działalności.

Czy chcesz przekształcić swojego Citroëna Berlingo lub Fiata Doblo Cargo w samochód dostawczy chłodniczy lub izolowany? Jest to możliwe. Chcesz dostosować swojego Peugeota Partner do transportu osób o ograniczonej sprawności ruchowej? Wystarczy zwrócić się do warsztatu samochodowego w celu wykonania zmian według indywidualnego zamówienia. Chcesz zamontować tylną klapę w swoim Iveco Daily lub Peugeot Boxer? Tutaj znowu jest to możliwe!

Dlaczego zakup używanego samochodu dostawczego u profesjonalisty?

Kupno używanego samochodu dostawczego u profesjonalisty jest gwarancją, że otrzymasz używany samochód, z gwarancją i który został kontrolowany od A do Z.

Dzięki SPOTICAR, dokonaj zakupu w jednym z naszych punktów sprzedaży PEUGEOT, CITROËN OPEL i DS AUTOMOBILES i uniknij klasycznych problemów związanych z zakupem używanego samochodu: nieaktualne badanie techniczne, niepełna konserwacja, usterki mechaniczne lub zepsuta klimatyzacja.

Nasza obietnica: zadowalający zakup lub wymiana, gwarancja do 24 miesięcy, rygorystyczna kontrola, pomoc 24 h/24 i 7 dni w tygodniu oraz samochód zastępczy na wypadek awarii.

Sprawdź również...

Szukaj według marki
Zobacz nasze kategorie
Zgoda na pliki cookie