Używane samochody elektryczne: skorzystaj z szerokiego wyboru w SPOTICAR

 

W obliczu rosnącej ceny paliwa i nowych przepisów środowiskowych zakup używanego samochodu elektrycznego staje się rozwiązaniem do rozważenia. Oprócz umożliwienia zaoszczędzenia na użytkowaniu, te samochody bezemisyjne oferują teraz prawdziwą przyjemność z jazdy i dużą niezależność. Aby pomóc Ci zrobić pierwszy krok, SPOTICAR przedstawia zalety tego typu samochodu i towarzyszy Ci przy zakupie używanego samochodu elektrycznego.

 

Używany samochód elektryczny: samochód o wielu zaletach

 

Chociaż jego początki sięgają już ubiegłego wieku, od tego czasu samochód elektryczny znacznie się rozwinął. Dzisiaj jest o krok od stania się samochodem przyszłości, szczególnie dzięki wielu zaletom:

 

  • Samochód zeroemisyjny: idealna alternatywa dla samochodów termicznych, używany samochód elektryczny nie emituje w ogóle CO2. Oprócz korzyści ekologicznych, pozwala uniknąć ograniczeń w ruchu i skorzystać ze wsparcia finansowego rządu w wysokości do 5000 € na zakup używanego samochodu elektrycznego, dzięki premii za zezłomowanie starego samochodu.

 

  • Samochód ekonomiczny: pomimo wyższej ceny zakupu, używany samochód elektryczny oferuje duże oszczędności w długim okresie. Koszt energii elektrycznej jest nie tylko niższy (średnio 2 EUR na 100 km), ale również oferuje tańsze ubezpieczenie i minimalne utrzymanie.

 

  • Doskonałe osiągi: kwestia niezależności używanych samochodów elektrycznych nie stanowi już problemu. Na wzór Renault Zoe, Peugeota Ion lub Citroëna C-Zero. Niezależność jest jeszcze przyjemniejsza, ponieważ zapewnia przyjemność z jazdy i doskonałe osiągi w zakresie prędkości i wznowienia jazdy.

 

Używane samochody elektryczne: modele nie do przeoczenia

 

Małe samochody miejskie dominują na rynku używanych samochodów elektrycznych, co nie jest zaskoczeniem. Wśród modeli należy zapamiętać Peugeota Ion i Citroëna C-Zero. Renault Zoe, Nissan Leaf i Smart Fortwo EV również pozostają bezpiecznymi wartościami.

 

Od sedana po SUVa, poprzez samochody kompaktowe, inne kategorie są wprowadzane do elektryki. Trudno przeoczyć BMW i3 i Hyundaia Kona Electric. Nawet samochody użytkowe są teraz elektryczne, jak Peugeot e-Partner Tepee i Citroën e-Berlingo. Nie wspominając już o kabrioletach, o czym świadczy niesamowity Citroën e-Mehari.

 

Dlaczego zakup używanego samochodu elektrycznego u profesjonalisty?

 

W SPOTICAR dokładamy wszelkich starań, abyś bezpiecznie kupił używany samochód elektryczny. Dzięki naszej sieci 1500 profesjonalnych partnerów zapewniamy skontrolowany i gwarantowany samochód do 24 miesięcy.

 

Nasi dealerzy i przedstawiciele PEUGEOT, CITROËN, OPEL i DS towarzyszą Ci w zakupie używanego samochodu elektrycznego. Od finansowania po odkupienia starego samochodu, korzystasz ze zindywidualizowanych usług.

 

Oprócz zapewniania wsparcia 24h/24 i 7 dni w tygodniu SPOTICAR umożliwia dokonanie satysfakcjonującego zakupu lub wymianę. Tak wiele dobrych powodów, aby zaufać nam przy zakupie używanego samochodu elektrycznego.