Używany pojazd użytkowy: zalety, gwarancje i punkty do sprawdzenia

 

Samochód użytkowy jest niezbędnym narzędziem pracy każdej osoby prowadzącej firmę. Ciężarówki chłodnie, z koszami, ze skrzynią ładunkową, furgonetki, zastosowania i przeznaczenie są liczne. Wybierając używany samochód użytkowy, na pewno zaoszczędzisz spore pieniądze. Przed zakupem konieczne jest sprawdzenie kilku kluczowych punktów. SPOTICAR jest tutaj, aby służyć radą i zaoferować idealny, używany samochód użytkowy.

 

Różne rodzaje używanych samochodów użytkowych

 

Lekkie samochody użytkowe można podzielić na kilka różnych, dużych kategorii:

 

  • samochody służbowe, przerobione z samochodów prywatnych, ale tylko z 2 miejscami siedzącymi;

 

  • kompaktowe furgonetki, takie jak Opel Combo, Ford Transit Connect lub Peugeot Partner, które oferują pojemność ładunkową do około 4 m3;

 

  • większe furgonetki, od 4 do 18 m3 około, takie jak Citroën Jumpy, Renault Master lub Volkswagen Crafter, które są zazwyczaj oferowane z kilkoma rozstawami osi, kilkoma wysokościami i wieloma konfiguracjami (kabina pogłębiona, podwójna kabina, furgon przeszklony lub blaszany, podwozie kabina...) w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich branż.

 

Zalety samochodów użytkowych

 

Lekkie samochody dostawcze są bardzo opłacalne i oferują szereg korzyści podatkowych. Tak więc, jeśli masz firmę podlegającą podatkowi VAT, możliwe jest odzyskanie podatku VAT od ceny zakupu, paliwa (hybrydowy, diesel, elektryczny, z wyjątkiem benzyny) i kosztów utrzymania.

 

Następnie aranżacja wnętrza może być w pełni spersonalizowana, w zależności od Twojej działalności.

 

Czy chcesz przekształcić swojego Citroëna Berlingo lub Fiata Doblo Cargo w samochód dostawczy chłodniczy lub izolowany? Jest to możliwe. Chcesz dostosować swojego Peugeota Partner do transportu osób o ograniczonej sprawności ruchowej? Wystarczy zwrócić się do warsztatu samochodowego w celu wykonania zmian według indywidualnego zamówienia. Chcesz zamontować tylną klapę w swoim Iveco Daily lub Peugeot Boxer? Tutaj znowu jest to możliwe!

 

Dlaczego zakup używanego samochodu użytkowego u profesjonalisty?

 

Kupno używanego samochodu użytkowego u profesjonalisty jest gwarancją, że otrzymasz używany samochód, z gwarancją i który został kontrolowany od A do Z.

 

Dzięki SPOTICAR, dokonaj zakupu w jednym z naszych punktów sprzedaży PEUGEOT, CITROËN OPEL i DS AUTOMOBILES i uniknij klasycznych problemów związanych z zakupem używanego samochodu: nieaktualne badanie techniczne, niepełna konserwacja, usterki mechaniczne lub zepsuta klimatyzacja.

 

Nasza obietnica: zadowalający zakup lub wymiana, gwarancja do 24 miesięcy, rygorystyczna kontrola, pomoc 24 h/24 i 7 dni w tygodniu oraz samochód zastępczy na wypadek awarii.