Przejdź do treści Przejdź do stopki

Wskazówki do zakupu używanego samochodu w atrakcyjnej cenie

Znalezienie używanego samochodu w atrakcyjnej cenie to nie tylko sama kwestia budżetu. Aby ten zakup był naprawdę dobrą okazją, ważne jest, aby pojazd spełniał razem różne podstawowe kryteria. SPOTICAR przedstawia swoje rady dotyczące zakupu taniego i niezawodnego używanego samochodu.

Jak wybrać tani, używany samochód?

Budżet jest często najważniejszym punktem przy zakupie używanego samochodu po niskiej cenie. Jednak konieczne jest, aby pojazd posiadał inne parametry, aby zaspokoić potrzeby kierowcy:

  • Kategoria pojazdu: jeśli niektóre SUVy są oferowane w tej samej cenie co kompaktowe samochody miejskie, nie jest to powód, aby wybrać ten model. Kupując tani używany samochód, należy wybrać pojazd dostosowany do swoich potrzeb. Samochody miejskie i samochody kompaktowe lepiej nadają się do użytku miejskiego i podmiejskiego, minivany dla dużych rodzin oraz SUVy i sedany dla często podróżujących kierowców.

 

  • Ogólny stan i przebieg samochodu: Stan zużycia nadwozia i wnętrza jest ważny przy zakupie taniego używanego samochodu. Kierowcy odbywający długie codzienne podróże powinni wybrać samochód o niskim przebiegu, aby jeździł po drogach jeszcze przez długi czas. Należy również zainteresować się książką serwisową samochodu, aby mieć jakiś pogląd o jego historii.

 

  • Niezawodność pojazdu: nie wszystkie tanie, używane samochody są sobie równe. Aby się w tym odnaleźć, najlepiej wybrać najpopularniejsze modele nowe i używane, aby cieszyć się niezawodnym pojazdem. Dane dotyczące sprzedaży i różne zdobyte nagrody są przydatnymi wskaźnikami w tym zakresie.


Nasz wybór najlepszych tanich, używanych samochodów

SPOTICAR prezentuje wybór najlepszych, niedrogich, używanych samochodów według kategorii:

Tanie używane samochody miejskie: Peugeot 208, regularnie w pierwszej trójce sprzedaży w Polsce, jest bezpieczną wartością na rynku wtórnym. Stwierdzenie, które dotyczy również Citroëna C1, Opla Corsy i Forda Fiesty. Przy nieco większym budżecie dwa modele wykazują również większą niezawodność: Honda Jazz i Toyota Yaris.


Używane sedany w niskiej cenie: Opel ma dobrą pozycję ze swoją używaną Astrą. Tani samochód używany bardzo ceniony za niezawodność. Podobnie jak Ford Focus i Renault Mégane, Peugeot 308 pierwszej generacji nie pozostaje w tyle. Jeśli szukasz sedana wyższej klasy w dobrej cenie, zwróć się w kierunku używanej Skody Octavii.


Używane SUV'Y w atrakcyjnej cenie: przy napiętych budżetach Dacia Duster stanowi punkt odniesienia stosunku jakości do ceny. Przechodząc na wyższy poziom, bez przekraczania budżetu, można również zakochać się w używanym Oplu Mokka lub Renault Captur.


Używane samochody rodzinne w dobrej cenie: najbardziej popularne w tej kategorii są Renault Kangoo i Citroën Berlingo, dwa używane kombivany, bardzo cenione za ich niezawodność.


Używane kombi w niskiej cenie: francuskie kombi są znane z tego, że oferują dobry kompromis między wielkością, stylem i rozsądną ceną. Zobacz oferty Renault Mégane Estate i Peugeot 308 SW dotyczące używanych, kompaktowych kombi oraz Renualt Laguna Estate, Citroën C5 Tourer i Peugeot 508 SW dotyczące używanych samochodów rodzinnych.


Tanie używane minivany: używany Citroën C3 Picasso i Opel Mériva to idealne minivany do jazdy w mieście. W przypadku większego minivana bez wydawania zbyt dużego budżetu skorzystaj z ofert używanych samochodów Renault Scénic, Ford C-Max lub Kia Carens.


Dlaczego zakup używanego samochodu w atrakcyjnej cenie u profesjonalisty?

W SPOTICAR możesz być pewien, że kupisz używany samochód, który jest niezawodny, w odpowiedniej cenie i gwarantowany. Oprócz oferowania szerokiego wyboru modeli nasi dealerzy i agenci prowadzają rygorystyczną kontrolę wszystkich pojazdów.

Korzystając z usług jednego z 1500 profesjonalnych partnerów SPOTICAR zyskujesz usługę dostosowaną do twoich potrzeb: oferta odkupienia, spersonalizowane rozwiązania finansowe...

Dowód niezawodności naszych samochodów używanych w rozsądnych cenach, SPOTICAR towarzyszy Ci i zapewnia Ci przedłużoną gwarancję do 24 miesięcy, 24-godzinną pomoc i wypożyczenie pojazdu zastępczego.

Sprawdź również...

Zgoda na pliki cookie