Używane Audi: wyjątkowe samochody

 

Audi to prestiżowe samochody. Marka odnotowała liczne sukcesy handlowe, zapewniając sobie w niedługim czasie pozycję sztandarowego przykładu samochodów premium. Co prawda ich ceny są często bardzo wysokie, ale używane Audi da się kupić za znacznie mniejszą kwotę. Aby tego dokonać, wystarczy postępować zgodnie z przewodnikiem SPOTICAR.

 

Różne kategorie używanych Audi

 

Kiedy mówimy o Audi, w naszych myślach od razu pojawia się charakterystyczny design wzbogacony o zintegrowane technologie: napięte linie dające wrażenie prostoty, mocne silniki, kabina urządzona z dbałością o szczegóły, najnowszej generacji urządzenia wspomagające kierowanie pojazdem... Te wyjątkowe samochody nie tracą swojej jakości, gdy trafiają na rynek wtórny. Kupując używane Audi, gwarantujesz sobie wysoką wartość w przypadku odsprzedaży. Spoticar proponuje Ci przegląd najpopularniejszych używanych modeli Audi.

 

Używane samochody miejskie Audi:

 

 • Audi A1 Sportback: swobodnie porusza się zarówno w mieście jak i na wsi, a to za sprawą gamy silników benzynowych TFSI i TDI o mocy od 95 KM do 200 KM. Co więcej, używane Audi A1 oferuje zaawansowane technologicznie wyposażenie, jak Audi Pre-sense Front, który wykrywa potencjalne niebezpieczeństwa z przodu i hamuje pojazd w razie potrzeby.

 

Używane sedany i hatchbacki Audi:

 

 • Audi A3: bestseller w tej kategorii, używane Audi A3 łączy technologię najnowszej generacji i sportowy charakter. Audi A3 jest dostępne w wersjach Sportback, Sedan i Cabrio.

 

 • Audi A4: komfort godny pierwszej klasy w zestawie z szerokim panelem technologicznym w pełni Cię zadowoli.

 

 • Audi A6: niedawno odnowione, używane Audi A6 wprowadza innowacje pod postacią futurystycznego, cyfrowego wnętrza i odważnego designu z szeroką kratką.

 

 • Audi A8: samochód z rozmachem, używane Audi A8 ma design inspirowany najpiękniejszymi limuzynami, 41 dostępnych systemów wspomagania jazdy, stylowe i wyrafinowane wnętrze oraz 8 w pełni spersonalizowanych funkcji,

 

 • Audi A5 i Audi A7: te używane sedany Audi mają zapierającą dech w piersiach 4-drzwiową linię coupe.

 

Używane coupe i kabriolety Audi:

 

 • Audi A3 kabriolet i Audi A5 kabriolet: chcesz poczuć wiatr we włosach? Te dwa sedany są dostępne w wersji odkrytej!

 

 • Audi TT: reprezentacyjnym coupe producenta jest oczywiście używane Audi TT, o muskularnym i legendarnym designie i ponadwymiarowych silnikach.

 

 • Audi R8: świetny samochód sportowy

 

Używane kombi Audi

 

 • Audi A4 Avant: z bagażnikiem o pojemności 505 litrów i przestrzenią bagażową 1505 litrów przy złożonych siedzeniach, używane kombi Audi A4 Avant zachwyci duże rodziny.

 

 • Audi A6 Avant: masz ochotę na jeszcze więcej miejsca w samochodzie? Skieruj swoje zamiary na używanego Audi A6 Avant z dużym wnętrzem i w pełni modułowymi tylnymi siedzeniami.

 

Używane SUVy Audi

 

Każdy używany SUV Audi łączy wiele aspektów: elegancję, sportowy charakter i wszechstronność.

 

 • Audi Q2: jego liczne systemy wspomagania jazdy spodobają się kierowcom miejskim.

 

 • Audi Q3: dzięki stałemu napędowi na wszystkie koła Quattro, używane Audi Q3 zachowuje pełną zwinność na każdym rodzaju nawierzchni.

 

 • Audi Q5: masz dużą rodzinę? Z pewnością zainteresuje Cię imponująca przestronność i technologiczna armada używanego Audi Q5.

 

 • Audi Q7: to lider SUVów Audi.

 

 • Audi Q8: ten nowy samochód o imponujących rozmiarach ucieleśnia know-how Audi i przybiera formę SUVa typu coupe.

 

Używane Audi Quattro:

 

Audi oferuje pełną gamę pojazdów z napędem na cztery koła 4x4 quattro; używane warianty Audi Quattro są dostępne zarówno w sedanach, jak i SUVach.

 

Dlaczego warto kupić używane Audi od specjalisty?

 

SPOTICAR oddaje do dyspozycji klientów sieć 1500 dealerów i agentów PEUGEOT, CITROËN, OPEL i DS AUTOMOBILES. Kupując używanego Audi, zyskujesz szereg wyjątkowych usług: pomoc przy sfinansowaniu, ofertę odkupienia Twojego dotychczasowego pojazdu, pomoc 24 godziny na dobę lub wypożyczenie samochodu zastępczego.

 

Aby zaoszczędzić Ci niepotrzebnych stresów przy zakupie, SPOTICAR przeprowadza rygorystyczną kontrolę każdego modelu przed jego zaoferowaniem.

 

Kupując u nas możesz liczyć nie tylko na 24-miesięczną gwarancję - zapewniamy też satysfakcjonujący zakup lub zwrot pieniędzy. Istnieje wiele dobrych powodów, aby zaufać nam przy zakupie używanego Audi.